KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073079

nr 1307 3079

Olle Droppen Eriksson

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, "Vårmorgon". Signerad. Olja på duk, 91x72 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:23:42

16/2 21:06:59 1      Vinnande bud

Olle Droppen Eriksson

Läs mer om Olle Droppen Eriksson